Jakie są sposoby na zarobienie kasy przez neta?

0 głosów
Hejka. Znacie może jakieś sposoby na zarobienie kasy przez neta? Nie interesują mnie jakieś klikanie w banery ani instalowanie aplikacji i wyświetlanie w nich reklam czy coś takiego. Wolę coś takiego w co trzeba włożyć trochę pracy żeby zebrać większy plon, czyli chodzi o zarobek co najmniej kilkaset złotych miesięcznie :P
Mogę spokojnie pracować po kilka godzin dziennie. Macie jakieś pomysły na kasę z internetu albo może z czymś takim mieliście do czynienia??
pytanie zadane przez użytkownika Misiek

4 odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Ja znam np. takie łatwe sposoby na zarobienie pieniędzy przez neta: pisanie tekstów na zamówienie, opieka nad fanpage'ami na facebooku (dodawanie treści), pisanie komentarzy na blogach i forach za kasę. Parę stówek miesięcznie można spokojnie zgarnąć. Ale trzeba umieć trochę pisać, bo jak ktoś robi masę błędów to czarno to widzę.
odpowiedź przez użytkownika Marko
0 głosów

Sposoby na kasę w necie? Na pewno będzie to sprzedawanie na allegro.pl. Albo polecanie jakiś produktów na swojej stronie czy blogu (który trzeba najpierw oczywiście założyć i zdobyć tam jakiś ruch z wyszukiwarki) na zasadzie programu partnerskiego. Jest jeszcze zabawa z obstawianiem wydarzeń sportowych, ale z tego co sam odkryłem to niełatwa sprawa - sam przegrałem 300 zł. Zdarzało się wygrywać, ale koniec końców wyszwedłem na minus.

odpowiedź przez użytkownika Piotr
0 głosów
Ja proponuję zakładanie kont w grach (jeśli lubisz grać i jesteś nastolatkiem), trenowanie postaci w takiej grze, a następnie ją komus sprzedajesz. Czasochłonne to jest na pewno, ale dość łatwe i przyjemne. Kiedys to kolesie korzystali z botów, aby takie postaci tworzyć, trenować i je potem opylić, ale ten biznes się skończył jak admini się zorientowali. ;D
odpowiedź przez użytkownika Hmmm
0 głosów
Sposobem na zarobienie sporych pieniędzy w internecie jest na pewno robienie stron firmowych. Mój kolega choć geniuszem komputerowym nie jest to za jedną prostą stronkę i dwa dni roboty bierze 600 zł. To i tak jest niewiele, bo czytałem, że większe agencje to koszą klientów nawet na 2000 zł za taką wizytówkę w necie.

Poza tym jest też pozycjonowanie stron www, ale na tym lepiej się trochę rozeznać najpierw, bo można załatwić stronę klienta na amen, a nie poprawić jej wyniki w wyszukiwarce.

Słyszalem też o gościu co robi stronki pod tzw. systemy wymiany linków. I tu też jest parę tysięcy miesięcznie do przodu. Tylko, że koszty tej zabawy też są spore, bo trzeba kupować i utrzymywać domeny, dodawać treść na strony itp. A najlepiej jakby to były strony już z tzw. pagerankiem, bo wtedy link z niej jest droższy. W takim biznesie to się idzie na ilość. Z dwóch czy pięciu stronek nie wyżyjesz, ale z 30 czy 50 już tak.
odpowiedź przez użytkownika Nick
Witaj w serwisie Zarabianie, Praca, Pieniądze, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom na temat pieniędzy i zarabiania oraz dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy, które Cię interesują.

Podobne pytania

0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika On97 8 odpowiedzi 36,702 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika niezalogowany 4 odpowiedzi 1,248 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Maciek 3 odpowiedzi 9,549 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Maciej 4 odpowiedzi 14,395 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Ania 4 odpowiedzi 5,361 wizyt
...