Na co wydać pieniądze z telefonu na kartę?

0 głosów
Na co można wydać pieniądze, które zalegają na telefonie? Sprawa wygląda tak, że doładowuję sobie telefon raz na 3 miesiące kwotą 50 zł, bo nie chcę korzystać z abonamentu, tylko wolę telefon na kartę. No i z czasem jak nie przegadam tych pieniędzy to zostaje mi kasa na koncie. Co prawda przechodzi to na kolejne miesiące, ale w ten sposób nazbierało się mi tam już ponad 200 zł.
Oczywiście nie chcę wysyłać smsów na jakieś loterie typu pusty sms czy jakieś konkursy gdzie niby można wygrać 100 000 zł. Jeżeli mielibyście wybór to na co byście wydali pieniądze z telefonu?
pytanie zadane przez użytkownika Maciek

3 odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Można takie pieniądze zawsze wykorzystać, aby zapłacić za jakieś usługi premium np. kupno transferu na chomikuj czy innych tego typu serwisach. Czasem smsem można płacić za dostęp do jakiejś strony np. z wypracowaniami itp. Jak poszukasz to znajdziesz na pewno dużo możliwości na co wydać pieniądze z telefonu.
odpowiedź przez użytkownika Piotrek89
0 głosów
Jeżeli chodzi o wydawanie kasy poprzez wysłanie sms-a to najlepiej przeznaczyć pieniądze na cele charytatywne i wspomóc jakieś fundacje, domy dziecka, hospicja, schroniska dla zwierząt itp.
odpowiedź przez użytkownika Zuza
0 głosów
A ja bym tak nie spieszył się z wysyłaniem na siłę tych smsów, aby wykorzystać kasę. Może się zdarzyć, że danego miesiąca będziesz musiał więcej podzwonić czy wysyłać smsów i te 50 zł na 3 miesiące to okaże się za mało. Zawsze lepiej jest zostawić sobie trochę pieniędzy na fonie w rezerwie. Pozdrawiam.
odpowiedź przez użytkownika MJ
Witaj w serwisie Zarabianie, Praca, Pieniądze, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom na temat pieniędzy i zarabiania oraz dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na tematy, które Cię interesują.

Podobne pytania

0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Maciej 4 odpowiedzi 14,395 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Marian P 6 odpowiedzi 14,598 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Ania 4 odpowiedzi 5,361 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika Bartek 6 odpowiedzi 77,038 wizyt
0 głosów
pytanie zadane przez użytkownika niezalogowany 4 odpowiedzi 1,248 wizyt
...